wtorek, 11, grudzień 2018

Magazynier

Praca
Kontakt Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. +48 570 023 130 lub przesłanie CV na adres marcin.dydon@van-merksteijn.pl
Dodane 2018-03-12 12:51:01
Autor
Gość

Opis

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawice k. Warszawy

Główne zadania:
·         przyjęcia i kontrola dostaw,
·         nadzór nad właściwym rozmieszczaniem i przechowywaniem towarów,
·         wydawanie towarów z magazynu zgodnie z zamówieniem,
·         obsługa programu magazynowego w zakresie wykonywanych operacji magazynowych,
·         przeprowadzenie kontroli stanów magazynowych,
·         sporządzanie protokołów inwentaryzacyjnych.
Nasze oczekiwania:
·         bardzo dobra znajomość zasad gospodarki magazynowej w firmie o profilu produkcyjnym,
·         bardzo dobra organizacja pracy,
·         uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego,
·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:

Lokalizacja

Warszawice 89D

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 64
Wyświetlony: 38
Wygasa: 2018-03-26 11:51:01