wtorek, 25, wrzesień 2018

Pracownik Produkcji

Praca
Kontakt Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. +48 570 023 130 lub przesłanie CV na adres marcin.dydon@van-merksteijn.pl
Dodane 2018-03-12 12:55:48
Autor
Gość

Opis

Van Merksteijn Fencing Systems Poland Sp. z o.o. to wiodący lider w produkcji ogrodzeń i bram. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, będącą częścią Van Merksteijn International.
Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji w branży metalowej
Miejsce pracy: Warszawice k. Warszawy

Zakres obowiązków:

·         obróbka i szlifowanie elementów metalowych
·         prace ślusarskie
·         konfekcjonowanie i pakowanie
·         prace magazynowe

Wymagania:
·         Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy
·         Zaangażowanie w wykonywaną pracę
·         Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
·         Atrakcyjny system wynagrodzeń
·         Możliwość awansu

Lokalizacja

Warszawice 89D

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 65
Wyświetlony: 32
Wygasa: 2018-03-26 11:55:48